Ciele a
politika firmy

Seriózny a spoľahlivý partner

Naším hlavným cieľom je byť serióznym a spoľahlivým partnerom všetkým klientom a dodávateľom. Na prvom mieste sú spokojnosť zákazníkov, kvalita odvedenej práce, transparentnosť a individuálny prístup. Rovnako je pre nás dôležité udržiavať hospodársku a ekonomickú stabilitu, ktorá je zárukou istoty pre všetkých partnerov.

Bezpečnosť pri práci

Všetky naše činnosti vykonávame s maximálnym ohľadom na bezpečnosť. Dbáme na hladký a bezpečný priebeh prác, dodržiavame zásady bezpečnosti pri práci a činnosti vykonávame tak, aby sme predchádzali nehodám a haváriám.

Dynamika a progres

Súčasťou výbavy zamestnancov je profesionálne pracovné náradie a najmodernejšia technika. Pravidelné preškoľovania nám pomáhajú vykonávať našu prácu čo najefektívnejšie. Posúvame sa vpred v každej oblasti, nevynímajúc tú technickú.

Seriózny a spoľahlivý zamestnávateľ

Základným a dôležitým prvkom spoločnosti MS výšky je budovanie firemnej kultúry. Zamestnancom vytvárame priateľské a motivačné prostredie, v ktorom majú možnosť profesionálne, ale aj osobnostne rásť. Našim kolegom ponúkame možnosť pravidelne sa vzdelávať, preškoľovať a rozvíjať sa.

Environmentalistika

Prírodu okolo nás si nesmierne vážime, a preto sú aj naše úkony prispôsobené tomu, aby mali čo najmenší dopad na životné prostredie. Mnohí z nás sú aktívni športovci, lezci a turisti, a tak hodnoty prírody vyznávame nielen vo svojom voľnom čase, ale aj pri práci.